Katarzyna Nosowska gościem ASP na Pol’and’Rock

Niekwestionowany muzyczny autorytet, a ostatnio również osobowość internetowa i autorka bestsellerowej książki „A ja żem jej powiedziała”. Katarzyna Nosowska gościem Akademii Sztuk Przepięknych na tegorocznym Pol’and’rock Festival!

Wszyscy znamy ją z kultowego Hey, z którym wykreowała ponadczasowe utwory, jak „Teksański” czy „Moja i Twoja nadzieja” – piosenka wykorzystana do akcji wsparcia osób poszkodowanych w ramach powodzi stulecia w 1997 r.

Z Hey osiągnęła wszystko, ale i solowo, w towarzystwie innych znakomitych muzyków, radzi sobie świetnie. Jesienią ubiegłego roku poznaliśmy kolejną, nową odsłonę Nosowskiej. „BASTA” z mocnymi beatami Michała Foxa Króla szybko pokryła się złotem, a towarzyszące wydaniu płyty koncerty wyprzedały się w okamgnieniu.

Artystka była wielokrotnie nagradzana zarówno za osiągnięcia z zespołem, jak i twórczość solową. Od ponad roku daje się poznać również jako osobowość internetowa. Aktywnie działa na Instagramie. Filmiki w internecie stały się inspiracją do książki „A ja żem jej powiedziała”, szeroko omawianego bestsellera 2018 r..

Spotkanie z Kasią Nosowską odbędzie się 2 sierpnia o 13:30 w Akademii Sztuk Przepięknych Pol’and’Rock. Poprowadzi je Piotr Halicki – dziennikarz, redaktor, fotograf, warszawski korespondent Onetu, wielokrotny uczestnik i autor reportaży z „najpiękniejszego festiwalu świata”.

Komentarze

Dodaj komentarz