Junkie nabiera rozpędu po rozstaniu z Acid Drinkers. Album i klip Department

Krótko po rozstaniu z Acid Drinkers Wojciech „Junkie” Moryto wraca na scenę z nowym projektem. Wraz z zespołem Department 21 kwietnia Junkie wyda album, którego promocja właśnie się rozpoczęła. Drugi klip projektu już hula po internetach!

Department, czyli nowa ekipa Junkiego, na scenie pojawiła się nagle – ale bynajmniej nie niespodziewanie. Bo zanim jeszcze Junkie opuścił szeregi Acids, podkreślał w wywiadach (m.in. w Life4Sound), że ma w zanadrzu nowy projekt, który – przypomnijmy – swój pierwszy utwór zaprezentował już w styczniu.

Z obozu grupy Department, w składzie której oprócz Junkiego znaleźli się Paweł Nafus i Michał Bereżnicki ze Złych Psów oraz Roman Bereźnicki, głos formacji Lecter, a od niedawna także członek Lipali, docierają do nas nowe wieści.

„Zespół zapowiada datę premiery swojego debiutanckiego albumu na dzień 21 kwietnia 2017 r.” – czytamy w informacji prasowej.

Ale na tym nie koniec. Department pokazał również drugi po utworze „Productive” numer promujący krążek. „I Am The 1” – bo taki nosi tytuł – wraz z klipem udostępniamy poniżej.

Warto zaznaczyć, że w przypadku Department obraz nie jest elementem przypadkowym. Jak zapewnia grupa, aspekt wizualny będzie silnym elementem jen scenicznego wizerunku. Ten Department pokaże jednak dopiero jesienią, wyruszając w swoją pierwszą trasę.

Póki co pozostaje więc sprawdzić „I Am the 1”. I czekać – najlepiej śledząc zespół na Facebooku, gdzie znajdziecie go via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz