Judas Priest z nowym teledyskiem. „To oświadczenie”

Weterani heavy metalu z Judas Priest, którzy lada dzień zagrają na Pol’and’Rock Festivalu publikują kolejny teledysk do utworu z płyty „Firepower”. „To oświadczenie” – zaznacza Rob Halford, frontman Judas Priest.

– Wspaniałą rzeczą w Judas Priest przez te wszystkie lata było to, że tworząc muzykę heavymetalową, zawsze nieśliśmy metalową flagę, płomień nadziei, że niezależnie przez co przechodzisz, zawsze możesz pokonać trudności, wygrać, wejść na szczyt – utwór „No Surrender” komentuje Halford.

– Zawsze próbowaliśmy zawrzeć tę energię w utworach, które robiliśmy. „No Surrender” to oświadczenie. To prosta prawda, że niezależnie, z czym się mierzysz, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest stawić czoła wyzwaniu. Przejść je, wygrać i nie poddać się – tłumaczy wokalista.

Utwór „No Surrender” wraz ze świezo opublikowanym klipem udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: legendarni Judasi w czerwcu wystąpili w Katowicach wraz z Megadeth. Grupa na początku sierpnia powróci do Polski. Judas Priest to jedna z gwiazd tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu. Rob Halford & Co. wystąpią drugiego dnia festiwalu, okupując dużą scenę w piątek, 3 sierpnia.

Merch Judas Priest i wszystko, czego potrzebujecie na zbliżający się koncert Judas Priest, znajdziecie w RockMetalShop.pl via [link]

fot. S. Bollmann

Komentarze

Dodaj komentarz