Judas Priest będą świętować 50-lecie. „Mamy pewne pomysły”

Judas Priest to jedna z najstarszych kapel metalowych. W przyszłym roku grupa będzie świętować 50-lecie. Jak wyjawił Rob Halford, nieśmiertelny lider Judasów, na 2019 r. zespół przygotowuje coś specjalnego.

W rozmowie z radiem 93.3 WMMR Halford zapowiedział, że 50 rocznica Judas Priest nie przejdzie bez echa.

– Aktualnie rozmawiamy o tym w zespole, jak również z naszą wytwórnią, promotorami i menadżerami – przyznał Halford. – Mamy pewne pomysły. Kiedy coś się będzie zbliżało, damy wam znać.

– Wygląda na to, że to będzie wspaniały tok. Cóż za rocznica. Kolejny niesamowity kamień milowy dla Judas Priest. Nie możemy się doczekać, aż podzielimy się tym z ludźmi – dodał legendarny frontam Judasów.

Czy czeka nas kolejna światowa trasa Judas Priest? Oby!

Judas Priest to niekwestionwani pionierzy heavy metalu. Zespół istnieje nieprzerwanie od 1969 r. Rob Halford dołączył do niego cztery lata później. Najstarszy członek grupy, gitarzysta Glenn Tipton, w ubiegłym roku skończył 70 lat.

O tym, że po niespełna pół wieku na scenie Judasi pozostają w wyśmienitej formie, polska publiczność dopiero co miała okazję się przekonać. W 2018 r. Judas Priest dwukrotnie odwiedzili nasz kraj – 13 czerwca, grając halowy koncert w katowickim Spodku, a także 3 sierpnia na Pol’and’Rock Festivalu (eks-Przystanku Woodstock).

Oba koncery bogowie metalu, jak często określa się Judas Priest, zagrali w ramach promocji płyty „Firepower”.

Merch Judas Priest, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. André Banyai (CC BY 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz