Jonathan Davis z Korna z nowym singlem. „What It Is?”

Zgodnie z zapowiedziami Jonathan Davis, frontman grupy Korn, zaprezentował nowy singiel. „What It Is?” – w premierowym utworze zastanawia się wokalista. Numer trafi na ścieżkę dźwiękową filmu „American Satan”.

Utwór „What It Is?” Jonathan Davis skomponował z Nicholasem O’Toolem.

– Jestem wkręcony w Vangelisa, w to, co zrobił z „Blade Runnerem” – o swoich ulubionych soundtrackach opowiada Davis. – Lubię odjechane ścieżki dźwiękowe, takie jak ta z „Mechanicznej pomarańczy, którą napisała Wendy Carlos. Jestem wielkim fanem filmu „Dune” i uwielbiam soundtrack Toto. Bardzo dobry. Jest też kilka normalnych, orkiestrowych ścieżek, które też są świetne.

Na oglądanie filmów Davis może jednak w najbliższym czasie mieć mało czasu. Głos Korna pracuje nad solowym albumem i jeśli wierzyć zapowiedziom, ukaże się on jeszcze w 2018 r.

– Korn zrobi sobie wolne. W tym roku skupiam się nad moim solowym albumem – w grudniu 2017 r. zapowiadał Davis, zdradzając, że nagrania ma już za sobą.

– Zacząłem w 2008 r., więc wychodzi na to, że pracowałem nad tym albumem 10 lat. Właściwie miał być to album projektu J.D.S.F.A., ale ten niestety już nie istnieje, odkąd odszedł Shane (Gibson, członek Simply Fucking Amazings – red.). Nie dało się tego odtworzyć. Jest to więc po prostu album J.D. – wyjaśnia wokalista.

Przypomnijmy: jak na razie ostatnim albumem Korna jest „The Serenity Of Sufferring” z 2016 r.

W Polsce po raz ostatni grupa wystąpiła 15 sierpnia 2017 r. podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Merch Korna znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV