Jinjer na dwóch samodzielnych koncertach w Polsce

Na dwa samodzielne koncerty do Polski wybiera się formacja Jinjer. Ukraińska rewelacja ambitnego metalcore’u zagra 18 czerwca we Wrocławiu i dzień później w Warszawie. Na oba koncerty zaprasza Knock Out Productions.

Wygląda na to, że koncerty, które 16 i 17 czerwca Jinjer ma zagrać wraz z Arch Enemy, to nie wszystko, jeżeli chodzi o tegoroczne występy ukraińskiej formacji w naszym kraju. Siłą rozpędu Jinjer zagra w Polsce 2 dodatkowe gigi – 18 czerwca we Wrocławiu i dzień później w Warszawie!

Wrocławski koncert odbędzie się w klubie Firlej, warszawski – w Hydrozagadce. Biletów w cenach 50/60 zł szukajcie na sklep.knockoutprod.net

Jinjer istnieje od 2009 r. Zespół został założony w Doniecku w 2009 r. przez gitarzystę Dimitrija Oksenę jako reakcja na przygnębiającą rzeczywistość naznaczoną wojną na Ukrainie. W obecnym wcieleniu kapeli Dmitrija nie ma, są za to znakomita frontwoman Tatiana Shmailyuk, gitarzysta Roman Ibramkhalilov oraz basista Eugene Abdiukhanov. Skład uzupełnia Vlad Ulasevich, perkusista, który do Jinjer dołączył w 2016 r. Na koncie formacji są trzy albumy. Drugi, „Cloud Factory”, pierwotnie wydany własnym sumptem w 2014 r. jest dostępny ponownie za sprawą Napalm Records.

Koszulki ze wzorem „Cloud Factory” znajdziecie w RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz