Jest oficjalna zapowiedź nowej płyty Decapitated „Naturalna kontynuacja”

Kilka dni dzieli nas od premiery nowej płyty Decapitated. My już odliczamy dni, a Nuclear Blast, wydawca krążka, pokazuje videozapowiedź „Anticult”. „Nie mogę się doczekać, aż dodamy go do naszej setlisty” – o nowym albumie swojego zespołu mówi Vogg, współzałożyciel Decapitated.

– „Anticult” to naturalna kontynuacja „Blood Mantra”, „Carnival is Forever” i innych albumów napisanych przez Decapitated” – zauważa Rasta, charyzmatyczny głos Decapitated. Rasta wraz z Voggiem, gitarowym filarem zespołu, pojawia się w oficjalnym trailerze płyty, który pojawił się na kanale Nuclear Blast (trailer udostępniamy poniżej).

Przypomnijmy: wcześniej na tym samym kanale pojawiły się dwa premierowe utwory Decapitated mające trafić na „Anticult”: „Never” i – najnowszy – „Earth Scar”.

– Jesteśmy podekscytowani, wydając drugi utwór z naszej nowej płyty – mówił przy okazji premiery „Earth Scar” Vogg. – Zawsze czerpałem inspiracje z różnych odmian metalu. Ten utwór i nasz nowy materiał naprawdę to pokazują.

– Podobnie jak „Never” (pierwszy singiel promujący „Anticult – red.), ten kawałek został stworzony, by miażdżyć na scenie. Rasta napisał tekst z wieloma metaforami nawiązującymi do koncertowania, przeciwstawiający sobie „normalne”, codzienne funkcjonowanie i bycie w trasie, oglądanie naszego plemienia wchodzącego w interakcje z muzyką. Mamy nadzieję, że wam się spodoba. Nie możemy się doczekać, aż wkrótce was zobaczymy – dodaje współzałożyciel Decapitated.

Album „Anticult” przedsprzedażowo można zamawiać na stronie Mystic Production.

Ostatnie wydawnictwo w dorobku Decapitated to „Blood Mantra” z 2014 r. Album dotarł do 11. miejsca zestawienia polskiej listy przebojów (OliS); materiał uplasował się ponadto na 5. miejscu listy Billboard Heatseekers Albums w Stanach Zjednoczonych.

Merch Decapitated dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz