Jest drugi teledysk Linkin Park zapowiadający „One More Light”

Linkin Park podkręca tempo. Grupa pokazała kolejny utwór z albumu „One More Light”. Popowe, ale mniej ugrzecznione niż w „Heavy” – czy tym brzmieniem Chester Bennington i jego koledzy przekonają do siebie fanów rozczarowanych poprzednim singlem? Oto „Battle Symphony”!

Bez wsparcia popowych wokalistek, za to z tekstowym video i mnóstwem pięknych widoków – na taką realizację kolejnego singla promującego następcę „The Hunting Party” z 2014 r. postawiła ekipa Linkin Park.

Klip do utworu „Battle Symphony” możecie sprawdzić poniżej.

To drugi po „Heavy” singiel promujący nowy materiał Linkin Park, który w tym roku ma ujrzeć światło dzienne. Krążek już teraz jest obiektem licznych spekulacji, a nawet drwin. Wszystko przez popowy wydźwięk pierwszego singla, czyli wspomnianego „Heavy”, mającego – jak na ironię – już przeszło 7 mln odsłon w serwisie YouTube.

Sam album ma być porcją osobistych, niezaangażowanych politycznie numerów, napisanych przez zespół w ostatnich miesiącach.

Jak zaznacza grupa, „One Mor Light” ma być wyjściem naprzeciw muzycznym oczekiwaniom współczesnego odbiorcy. Czy rzeczywiście będzie, dopiero się okaże. Polska publiczność sprawdzi nowy materiał Linkin Park 15 czerwca. Tego dnia Linkin Park wystąpią w krakowskiej Tauron Arenie w ramach Impact Festivalu.

Merch Linkin Park dosępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz