Jest dodatkowa pula biletów na Pearl Jam. „Wyżebrana i wyproszona”

Dobra wiadomość dla fanów Pearl Jam, którzy w lipcu chcieliby zobaczyć zespół na koncercie w Krakowie, ale spóźnili się z zakupem biletów. „O 15.00 do sprzedaży wejdzie ostatnia (wyżebrana i wyproszona) pula biletów na koncert Pearl Jam” – informuje agencja Live Nation.

To bez wątpienia jeden z największych koncertów tego roku – szczególnie dla fanów grunge’u, chcących zobaczyć ostatnią legendę gatunku mogącą występować w komplecie. Bilety na polski koncert Pearl Jam wyprzedały się na pniu. Dla fanów Eddiego Veddera & Co. agencja Live Nation ma jednak niespodziankę. Chodzi o dodatkową pulę biletów na koncert, który 3 lipca odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

„O 15.00 do sprzedaży wejdzie ostatnia (wyżebrana i wyproszona) pula biletów na trybuny i na płytę stojącą na koncert Pearl Jam” – informuje Live Nation.

„Będzie to bardzo niewielka i naprawdę ostatnia pula biletów na trybuny i płytę, więc spieszcie się” – czytamy na facebookowym profilu agencji.

Przypomnijmy: w ramach europejskiej trasy koncertowej w czerwcu i lipcu 2018 r. Pearl Jam zagra w sumie 14 koncertów. Trasa rozpocznie się 12 czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14 lipca w Lizbonie.

Jak na razie ostatnim albumem wydanym przez Pearl Jam jest „Lightning Bolt” z 2013 r. W 2017 r. zespół wydał ponadto materiał koncertowy – film „Let’s Play Two” dokumentujący koncert Pearl Jam na stadionie Wrigley Field w Chicago.

Płyty Pearl Jam, koszulki oraz inne gadżety związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Danny Clinch

Komentarze

Dodaj komentarz