Jerzy Owsiak do uczestników Pol’and’Rock: „Dbajcie o siebie”

Pol’and’ Rock Festival oficjalnie rozpoczęty. Impreza, która do tej pory odbywała się jako Przystanek Woodstock, ponownie przyciągnęła do Kostrzyna nad Odrą tłumy fanów muzyki. „Dbajcie o siebie” – do uczestników festiwalu apeluje Jerzy Owsiak.

Ci, którzy przez lata jeździli na Przystanek Woodstock, nie powinni być zaskoczeni tym, jak wygląda Pol’and’Rock. Nie zmieniło się miejsce, formuła ani klimat festiwalu. Czymś niecodziennym jest upalna pogoda, która w tym roku dopisała aż zanadto.

– Dbajcie o siebie – festiwalowiczów uczula Jerzy Owsiak, szef Fundacji WOŚP. – Pogoda jest wyjątkowa. Jeszcze nie mieliśmy takiej w historii naszego festiwalu. Prosimy, miejcie coś na głowie i pijcie dużo wody

– Wszystkie służby są już na miejscu – zaznaczył Owsiak. – Coś, co być może przyjmuję z miłym zdziwieniem, ale odnotowuję to: minister spraw wewnętrznych, pan Brudziński, życzy nam i organizatorowi dobrej zabawy. Panie ministrze, będziemy się dobrze bawili!

Jak zaznaczył spiritus movens Pol’and’Rock Festivalu, organizatorzy imprezy nie tolerują żadnych niebezpiecznych środków – z mocnym alkoholem włącznie. Silnych wrażeń uczestnikom wydarzenia mają dostarczyć koncerty, m.in. takich formacji, jak Gojira, Arch Enemy czy Judas Priest.

Przypominamy: na naszych kanałach społczesnościowych prowadzimy relację z Pol’and’Rock.

Zapraszamy do śledzenia nas live na Facebooku oraz na Instagramie.

Pol’and’Rock Festival, znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego kolejna edycja odbędzie się w terminie 2-4 sierpnia 2018 r. w Kostrzynie nad Odrą w województwie lubuskim. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Wystąpią m.in. Judas Priest, Arch Enemy, Gojira i Soulfly.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować młodym ludziom za ich zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Festiwal jest niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest i nie może być finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

Komentarze

Dodaj komentarz