Jelonek zbiera prezenty dla dzieci z domów dziecka – i gra metalowe kolędy!

Prezenty dla dzieciaków z domów dziecka postanowił zorganizować Jelonek. Wspólnie z kolegami z zespołów Hunter i Kabanos Jelonek rozkręcił akcję „Dzicy kolędnicy”. Efekt: 3 polskie kolędy zagrane na metalowo i świąteczny apel do fanów.

„Rozruszał żem ja akcję „Dzicy kolędnicy” i korzystając z radośnie spiętej atmosfery przedświątecznej skrzyknąłem grupę kumpli, pozytywnie popapranych metali i dźwiękowców, i nagraliśmy kolędy z metalprzytupem – na swoim fanpage’u pisze Jelonek.

W akcji wzięli udział Paweł „Drak” Grzegorczyk, Piotr „Pit” Kędzierzawski i Dariusz „Daray” Brzozowski, czyli koledzy Jelonka z Huntera, a także członkowie innych zespołów, w tym m.in. Zenek Kupatasa (Kabanos) i Robert Fijałkowski (Jowisze).

Akcja ma jasno określony cel.

„Naszym celem jest zebranie kaski dla dzieciaków z domu dziecka na prezenty świąteczne” – wyjaśnia Jelonek. „Kolędy będą wrzucone do sieci i będzie je można, za symboliczną opłatą, ściągnąć z netu, a za cały zysk nakupimy wory zabawek, słodyczy i innych fruktów, z którymi odwiedzimy bidula. Będą to prezenty od was i od nas!

Kolędy w wykonaniu Jelonka & Co. znajdziecie via [link] Polecamy!

Przypomnijmy: trwa trasa Jelonka, w ramach której w najbliższych dniach Jelonek odwiedzi Zabrze (8 grudnia), Kielce (9 grudnia) i Warszawę (10 grudnia). Kolejne daty to Wrocław (15 grudnia), Kraków (16 grudnia) i Bielsko-Biała (17 grudnia).

fot. P. Garbowski

Komentarze

Dodaj komentarz