James Hetfield w filmie o krwawym mordercy

Wygląda na to, że James Hetfield wkrótce rozpocznie karierę filmową. Frontman Metalliki otrzymał rolę w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”, który opowie historię Teda Bundy’ego – jednego z najbardziej przerażających morderców wszech czasów.

Jego nazwisko do dziś budzi przerażenie. Ted Bundy to jeden z najbardziej brutalnych morderców w historii, mający na koncie dziesiątki ofiar (oficjalnie przyznał się do ponad 30 zabójstw), głównie młodych kobiet, które mordował przy wykorzystaniu tępych narzędzi. Jego krwawą passę przerwało aresztowanie i śmierć na krześle elektrycznym wiele lat po dokonaniu najbardziej makabrycznych zbrodni – na początku 1989 r.

Mroczna historia Teda Bundy’ego zostanie przeniesiona na kinowy ekran wraz z premierą „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”, w którym wydarzenia zostaną przedstawione oczami wieloletniej partnerki Bundy’ego Liz. W rolach głównych wystąpią m.in. John Malkovich i James Hetfield. Frontman Metalliki wcieli się w rolę pochodzącego z Utah policjanta zajmującego się patrolami autostrad.

Całość wyreżyseruje Joe Berlinger, autor „Some Kind of Monster”, dokumentu o Metallice z 2004 r.

Data premiery filmu póki co nie jest znana.

Przypomnijmy: Metallica wystąpi w Polsce 28 kwietnia. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie Kraków. Wszystkie bilety są już wyprzedane.

Licencjonowany merch Metalliki znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Herring & Herring

Komentarze

Dodaj komentarz