Jacoby Shaddix wspiera osoby z zaburzeniami psychicznymi

Jacoby Shaddix, frontman Papa Roach, nowo mianowanym rzecznikiem projektu Re-Mind wspierającego osoby zmagające się z chorobami psychicznymi oraz ich konsekwencjami. „Możemy pomóc wielu ludziom” – przekonuje wokalista.

Jak informuje rozgłośnia The Pulse Of Radio, Jacoby Shaddix ma nową funkcję. Od teraz jest nie tylko głosem punkrockowej formacji Papa Roach, ale też projektu Re-Mind mającego na celu pomoc osobom dotkniętym zaburzeniami psychicznymi.

– Problemy ze zdrowiem psychicznym rozwinęły się – zauważa Shaddix i dodaje: – Medycyna tworzona z myślą o zysku i cały przemysł farmaceutyczny nie trzymają ręki na pulsie, jeśli chodzi o realną pomoc ludziom.

Shaddix przyznaje, że jemu samemu w ciężkich chwilach pomagała muzyka.

– Moje życie to bezustanna walka o to, by rozwijać się i być lepszą osobą. Robię to, żyjąc w szalonym, chaotyczny świecie, i staram się nie tracić z oczu celu – podkreśla wokalista, który jak sam mówi, zawsze doradza fanom, by w razie potrzeby sięgali po pomoc.

– Po prostu zachęcam fanów, żeby walcząc o coś, nie bali się wyciągać ręki do przyjaciół i byli z nimi szczerzy, ponieważ od tego zaczyna się bycie otwartym i uczciwym w stosunku do ludzi, którzy są ci najbliżsi – kończy Shaddix.

Krótki film promujący projekt Re-Mind z udziałem Jocoby’ego Shaddixa udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: 19 września Papa Roach przyjedzie do Polski, by dać koncert w warszawskiej Progresji, gdzie będzie promować wydany 19 maja jeszcze gorący album „Crooked Teeth”. Sprzedaż biletów na to wydarzenia prowadzi agencja Go Ahead.

fot. Andreas Lawen (CC BY-SA 3.0)

Komentarze

Dodaj komentarz