Ivan Moody z Five Finger Death Punch o raperach. „Czegoś wam brakuje”

Ivan Moody to człowiek, który zawsze jasno stawia sprawę. Wokalista Five Finger Death Punch zdradził, co uważa o popularnych raperach. „Są twardzi jak miękka kostka masła” – ocenił Moody.

Wielu popularnych raperów pozuje na gangsterów, epatując pieniędzmi, nawijając o brutalnej rzeczywistości i regularnie wdając się w beefy. Mogłoby się wydawać, że najwięksi gracze na scenie hip-hopowej to prawdziwi twardziele, ale nie dla Ivana Moody’ego z Five Finger Death Punch.

Rozmawiając z radiostacją Rock 108 o niedawnym konflikcie na linii Eminem – Machine Gun Kelly, muzyk zdradził, że choć miał okazje poznać wielu raperów, większość z nich nie robi na nim wrażenia.

– Nie boję się tego powiedzieć: ci raperzy są twardzi jak miękka kostka masła – swoje zdanie wyraził frontman Five Finger Death Punch. – Nie spotkałem jeszcze rapera, który by mnie przestraszył.

– Znam wielu rockmanów i tych wszystkich metalowców. Ogólnie jesteśmy poważnymi ludźmi – zaznaczył Moody. – Jeśli mówisz o Coreyu Taylorze, Jonathanie Davisie, Randym z Lamb Of God czy o mnie, mówisz o prawdziwych kolesiach. Nie ma takiej opcji, żebym z znienacka zaczął coś gadać o ich żonach, dzieciach itd. Stary, pojawiłbym się pod ich drzwiami i powiedział coś na zasadzie: „Wiesz co? Musimy o czymś pogadać”. Nie rapowałbym o tym. To dla mnie śmieszne, że ci goście się od tego migają, a później widzę ich i są grzecznymi, wykręconymi dzieciakami.

– Podchodzę do tego tak: „Chłopaki, macie świetne teksty, ale kiedy przychodzi co do czego, czegoś wam brakuje. Musicie nosić broń. Ja w tej chwili też mam. Mam, bo chcę mieć, a nie dlatego, że muszę chronić swoją dupę” – dobitnie podsumował wokalista Five Finger Death Punch.

Przypomnijmy: 18 maja Five Finger Death Punch wydali album „And Justive For None”, następcę płyty „Got Your Six” z 2015 r. Na krążku znalazło się 16 premierowych utworów, zarejestrowanych jeszcze w 2016 r.

Póki co nie mamy żadnych informacji o możliwym koncercie Five Finger Death Punch w Polsce.

Licencjonowany merch Five Finger Death Punch, w tym koszulki, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Derrick Austinson (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz