Hope zaprasza na plan klipu. Będzie „Alkodisko”

Wydając swój ostatni klip, mówili nam, że otwierają nowy rozdział. I rzeczywiście – załoga Hope wkrótce zamierza zaprezentować następcę „Da Best Of”. Najpierw jednak poznaniacy wypuszczą kolejny teledysk. Chcielibyście znaleźć się na planie? Jest to do zrobienia.

To będzie „Alkodisko”. Taką nazwę nosi utwór, do którego w środę, 18 października, Hope zamierza nakręcić klip. Najprawdopodobniej będzie i alko, i disco. Każdy, kto ma ochotę, może się przyłączyć.

– Wpadajcie do Projekt Lab w Poznaniu – zaprasza Kroto, wokalista Hope.

– Będzie piwko. Za darmo! – dodaje Adi, gitarzysta zespołu. I przezornie zaznacza: – Będzie to one shot, czyli teledysk z jednego ujęcia. Nie będzie to siedzenie Bóg wie ile, dlatego prosimy o punktualność.

Kręcenie ujęć wystartuje o godz. 17.00. Jeżeli potrzebujecie specjalnego zaproszenia, znajdziecie je poniżej.

Dla niezorientowanych: klub Projekt Lab znajduje się przy ul. Grochowe Łąki 5 w Poznaniu.

Przypomnijmy: formacja Hope na polskiej scenie obecna jest od ponad dekady. Szeroka publiczność może kojarzyć ją z udziału w X edycji programu Must Be The Music, gdzie zajęła 2. miejsce w ścisłym finale. Zespół ma na koncie występy u boku m.in. Limp Bizkit, Body Count i Suicidal Tendencies, wielokrotnie był również obecny na scenach Przystanku Woodstock oraz mniejszych festiwali.

Hope możecie śledzić na Facebooku via [link] Nasz niedawny wywiad z zespołem znajdziecie na kanale YouTube RockMetalShop.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz