Hope z nowym teledyskiem. „Tired of Waiting”

To dla nich dobry czas. Świeżo upieczeni laureaci tegorocznych Eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu z Hope prezentują nowy klip. „Tired of Waiting” to kolejna zapowiedź płyty „Name It”, która ukaże się jeszcze w 2018 r.

– Dostaliśmy ostateczną wersję „Name It” i jesteśmy zmiażdżeni tym, co usłyszeliśmy. Hope ma się bardzo dobrze – kilka dni temu mówił nam Kroto, wokalista Hope, zapowiadając: – W najbliższym czasie usłyszycie więcej. Bądźcie czujni. 90’teez kidz must love dat shit!

Dokładna data premiery „Name It” nie jest jeszcze znana. Album ma się ukazać jeszcze w tym roku, ale na pewno po Pol’and’Rock Festivalu (eks-Przystanku Woodstock), na który Hope w minioną sobotę wywalczyli sobie zaproszenie w finale Eliminacji do Pol’and’Rock.

Jak poinformował nas zespół, na „Name It” trafi 12 utworów, w tym najnowszy singiel „Tired of Waiting”. Towarzyszący mu klip sprawdzicie poniżej.

– To cisza przed burzą. Mamy ludziom do zaprezentowania parę rzeczy. Przez ostatni rok specjalnie schowaliśmy się w sali prób. Staraliśmy się pozbierać energię, którą za chwilę będziemy ładować w ludzi – przy okazji jednego z ostatnich koncertów w 2017 r. wyjaśniał nam Kroto.

– Potrzebowaliśmy odskoczni, żeby zrobić nowy materiał. Trzeba poświęcić trochę czasu, żeby zrobić to dobrze, a nawet jeszcze lepiej – dodawał Rojek, basista grupy, zapewniając: – Mamy się dobrze, mamy się zajebiście.

Minireportaż z ubiegłorocznego koncertu Hope w klubie Miejsce Chwila oraz niedawnt wywiad z zespołem znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Hope to laureaci popularnego programu talent show „Must Be The Music”. Zespół został założony w 2006 r. w Poznaniu. Na koncie grupy znajdują się debiutancki album „Join the Gang” z 2010 r. (album był sprzedawany równocześnie w Polsce i w Japonii) oraz 4 lata późniejszy „Da Best Of”.

Komentarze

Dodaj komentarz