Hollywood Undead ze słonecznym hitem na wakacje

Hollywood Undead mają swój hit na lato. Zespół zaprezentował klip do utworu „Gotta Let Go”, którym ekipa z Kalifornii przypieczętowała start kolejnej europejskiej trasy koncertowej.

W czerwcu Hollywood Undead zagrali aż 3 koncerty w Polsce, ale na fali sukcesu płyty „Five” grupa podbija kolejne kraje. Undead najwyraźniej uznali, że w tych okolicznościach potrzebny jest im hit na wakacje, a że potrzeba matką wynalazków, rapcore’owcy z zachodniego wybrzeża stworzyli utwór, jakiego mało kto mógł się po nich spodziewać.

Słoneczny singiel z popowym zacięciem z pewnością nie jest tym, czego fani wcześniejszych dokonań grupy mogliby oczekiwać, ale Undead widzą to inaczej.

– Kiedy patrzymy na naszą przeszłość, widzimy zmagania i trudy. Za często zapominamy o dobrych momentach, ponieważ jesteśmy oślepieni przez ból, którego doświadcza każdy z nas – zauważa Johnny 3 Tears, wokalista i basista zespołu.

– To utwór o porzuceniu bólu i uświadomieniu sobie, że życie może być przepięknym doświadczeniem – wyjaśnia muzyk.

Utwór wraz z jeszcze gorącym klipem udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: po raz ostatni Hollywood Undead wystąpili w naszym kraju 12 czerwca jako support supergrupy Hollywood Vampires.

Ostatnim albumem formacji pozostaje „Five” z 2017 r.

Licencjonowane koszulki Hollywood Undead znajdziecie na RockMeatlShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz