Hollywood Undead wydadzą własny komiks

Lubicie komiksy i mocne, nu-metalowe uderzenie? Hollywood Undead przygotowują coś dla was. Pochodząca z Los Angeles formacja wydaje własny komiks. „Undead Origins” ukaże się 6 grudnia. Jednego możecie być pewni – nie będzie to lekka historia.

Kiedyś powiedziano o Guns N’ Roses, że to brutalny zespół na brutalne czasy. Dziś to samo można by powiedzieć o Hollywood Undead, ale czasy zawsze mogą zmienić się na gorsze – tak jak w świecie przedstawionym komiksu, który Undead planują wydać 6 grudnia.

Komiks ma zawierać dokładnie 56 stron. Jego treść będzie bazować na historii napisanej przez doskonale znanego wkręconym w temat komiksów Paula Allora. Całość ukaże się nakładem kultowego „Heavy Metal Magazine”.

Fabuła ma być zawiązana wokół spisku, na którego ślad trafia ekipa Undead. Wszystko będzie się działo w Los Angeles, którego mieszkańcy nagle stali się łagodni i pokojowi. To oczywiście pozory. Członkowie zespołu dowiedzą się, że za dziwnym zachowaniem mieszkańców stoi potężny polityk, będący jednocześnie technologicznym magnatem. Co więcej, okaże się, że ofiary wcale nie są ofiarami i że mieszkańcy LA dobrowolnie zgodzili się na kontrolę. Zespół postanowi zmienić status quo, podejmując walkę z paranoicznym układem. W jaki sposób? Tego już dowiemy się z komiksu.

Zanim jednak „Undead Origins” trafi do sprzedaży, grupa wypuści nowy album.

„Five” ukaże się 27 października. Krążek promują single „California Dreaming”, „Whatever It Takes” oraz najnowszy „Renegade”, który możecie sprawdzić poniżej.

Niedługo po premierze „Five” Undead przyjadą do Polski, by zagrać najpierw 17 lutego w Warszawie, a dzień później we Wrocławiu (sprzedaż biletów na oba wydarzenia prowadzi agencja Live Nation).

Licencjonowane koszulki, bluzy i czapki Hollywood Undead, a od niedawna również płyty znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz