Hollywood Undead przez Hollywood Vampires w Warszawie!

Mocne wsparcie w ramach polskiego koncertu otrzyma supergrupa Hollywood Vampires. 12 czerwca na warszawskim Torwarze przed zespołem Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego zagra ekipa Hollywood Undead!

Jako Hollywood Vampires Depp, Cooper i Perry udzielają się od 2015 r. W Polsce jeszcze nie grali, ale to wkrótce się zmieni. Grupa przyjedzie do Warszawy w ramach przyszłorocznej trasy. Koncert odbędzie się 12 czerwca 2018 r. na warszawskim Torwarze.

Wiemy już, że Hollywood Vampires będą mieli godny support. Przed supergrupą zagra inna kalifornijska załoga – Hollywood Undead. Oznacza to, że Undead w 2018 r. zagrają w Polsce trzykrotnie!

Przypomnijmy: Hollywood Undead już wcześniej mieli w planach dwa czerwcowe koncerty w naszym kraju: 4 czerwca w Krakowie oraz 10 czerwca w Trójmieście. Szczegółowo pisaliśmy o nich w artykule: „Hollywood Undead wracają do Polski na dwa koncerty!”

Sprzedaż biletów na koncert Hollywood Vampires w cenach od 179 zł jest prowadzona na stronach www.livenation.pl oraz www.ticketmaster.pl

Koncert znajdziecie w naszym zestawieniu najbardziej wyczekiwanych koncertów najbliższych miesięcy.

Po merch Hollywood Undead zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz