Helloween zagra w Polsce – w składzie Michael Kiske i Kai Hansen!

To będzie jesień spod znaku Helloween – również w Polsce! W listopadzie grupa zawita do Warszawy, by zaprezentować polskiej publiczności swoje największe evergreeny. Bilety trafią do sprzedaży 24 marca.

Dobra wiadomość dla polskich fanów Helloween: w ramach jesiennej trasy koncertowej zespół zawita do Polski. Jeszcze lepsza jest taka, że w jego składzie znajdą się Michael Kiske i Kai Hansen.

Polskim przystankiem tournée niemieckich metalowców będzie Warszawa, a dokładniej: Hala Koło. Koncert odbędzie się 28 listopada. Bilety w cenach 150 zł (przedsprzedaż) i 170 zł (w dniu koncertu) trafią do sprzedaży 24 marca na www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.tickeptortal.pl oraz na www.ebilet.pl.

Helloween to jeden z najważniejszych muzycznych materiałów eksportowych Niemiec, jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Na koncie Helloween znajduje się 15 albumów i 3 wydawnictwa koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 mln. sztuk. Jesienna trasa koncertowa grupy będzie częścią projektu Pumpkins United, trasy, w której wezmą udział dawny wokalista formacji Michael Kiske oraz gitarzysta Kai Hansen.

Merch Helloween dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz