Happysad wraca do Jarocina. Festiwalowy koncert w całości w sieci

To był wyjątkowy wieczór – dla happysad, ale i dla fanów, którzy na tegorocznym Jarocin Festiwalu utwór po utworze odsłuchali album „Ciało obce” w wersji live. Zespół wraca do jarocińskiego koncertu i na swoim kanale publikuje występ w całości – bez cięć i montażu!

„Dla wszystkich dopingujących nas na miejscu w Jarocinie oraz dla wszystkich, którym nie dane było usłyszeć jeszcze nowego materiału na żywo, wrzuciliśmy cały jarociński koncert na nasz kanał YouTube’owy. Zagraliśmy wtedy całe „Ciało Obce” plus bis w postaci MBTV” – pisze happysad.

Materiał udostępniamy poniżej.

Fragmenty występu grupy na Jarocin Festiwalu, który w tym roku odbył się w dniach 14-16 lipca, możecie obejrzeć również w viderelacji opublikowanej na naszym kanale YouTube. Jeśli natomiast wolicie doświadczać koncertu, stojąc naprzeciwko sceny (a nie siedząc przed ekranem komputera), przypominamy o nadchodzących koncertach happysad.

Jesienno-zimowa trasa zespołu wystartowała w piątek, 6 października, w Olsztynie. Najbliższe przystanki to: Zabrze (13 października), Częstochowa (14 października) i Wolbrom (15 października). Pozostałe daty sprawdzicie naszym kalendarzu koncertów. Polecamy również śledzić fanpage RockMetalShop.pl, gdzie lada dzień będzie można wygrać wejściówki na koncert happysad, który 19 października odbędzie się w warszawskiej Stodole. Bądźcie czujni!

Ostatnim albumem nagranym przez happysad jest „Ciało obce” wydane 10 lutego br. Pierwszym singlem promującym krążek był utwór „Nadzy na mróz”. Materiał został nagrany w stuletniej stodole we wsi Nowe Kawkowo na Warmii. Nad realizacją płyty czuwał producent Marcin Bors.

Najnowszy merch Happysad związany z „Ciałem obcym” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. P. Garbowski

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV