Happysad w globalnej kampanii Fendera. Zobacz spot

O niemałej nobilitacji może mówić happysad. Grupa została wybrana przez firmę Fender do globalnej kampanii nowej serii gitar amerykańskiego producenta. „Dla nas to duże wyróżnienie, gdyż żaden polski wykonawca nigdy wcześniej nie występował w tej roli” – komentuje zespół.

Fender jest w świecie gitar tym, czym Harley-Davidson jest w świecie motocykli – absolutną klasyką, marką rozpoznawalną i cenioną pod każdą szerokością geograficzną. Historie Fendera budowali m.in. Jimi Hendriks, Keith Richards i Kurt Cobain. Teraz do tego prestiżowego grona oficjalnie dołącza happysad.

„Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Fender wybrała nasz zespół do globalnej kampanii nowej, tegorocznej serii ich gitar – informuje happysad, zaznaczając, że chodzi o serie American Professional.

„Gitary tej marki są z nami od zawsze” – przyznaje zespół. „Kuba rzadko i niechętnie zamienia Fendera na cokolwiek innego, Artur sześć z siedmiu studyjnych płyt nagrał na tych gitarach. Także Maciek zawodowo i prywatnie przywiązany jest do tej marki. Jeśli ktokolwiek z nas rozpoczyna całkiem nową przygodę z instrumentem, to jest to Łukasz, o czym opowiada w poniższym spocie”.

Spot Fendera z udziałem happysad udostępniamy poniżej.

Spot został nagrany przez ekipę Sky Piastowskie, która – przypomnijmy – zrealizowała ostatnie 10 klipów happysad, którymi grupa promowała tegoroczny album „Ciało obce”. Zdjęcia wykorzystane w materiale były kręcone podczas Jarocin Festiwalu 2017.

Przypomnijmy: obecnie happysad koncertuje w ramach jesiennej trasy. Najbliższe przystanki Ciało Obce Tour Jesień 2017 to Poznań (8listopada), Zielona Góra (9 listopada) i Wrocław (10 listopada).

Korzystając z okazji, zachęcamy również do sprawdzenia naszego wywiadu z Łukaszem Ceglińskim z happysad, który przeprowadziliśmy przed koncertem zespołu na Jarocin Festiwalu 2017. Wywiad znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Koszulki Happysad oraz płyty happysad znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz