Happysad prezentuje nowy teledysk. Niebawem będzie płyta!

Happysad prezentuje nowy teledysk. To pierwszy z dziesięciu klipów stworzonych wraz z grupą Sky Piastowskie. Obraz został zarejestrowany w stuletniej stodole w Nowym Kawkowie. Dlaczego akurat tam? Wszystko ma związek z premierą nowej płyty Happysad – a ta już niebawem.

Jeśli nigdy nie byliście w Nowym Kawkowie, nic straconego. Zabierze was tam Happysad. Grupa pochwaliła się nowym teledyskiem, który został stworzony w stuletniej stodole zlokalizowanej na terenie tej uroczej, warmińskiej wsi.

„Stuletnia stodoła znajduje się w Nowym Kawkowie na Warmii i jest własnością państwa Kamionków” – wyjaśnia zespół i dodaje: „Tam właśnie w lipcu 2016 r. w 8 dni zarejestrowaliśmy materiał, który ukaże się niebawem dzięki wytwórni Mystic Production”.

Pierwszy klip zapowiadający wydawnictwo już jest. Obraz do premierowego utworu „Nadzy na mróz” to jednak dopiero początek, bo jak zapewnia Happysad, gotowych jest już 10 teledysków. Wszystkie zostały zrealizowane w współpracy ze Sky Piastowskie, zielonogórską ekipą filmowców, mającą na swoim koncie tak kultowe produkcje kina offowego, jak „Że życie ma sens” czy „8 w poziomie”.

„Otwórzcie okna, poczujcie zimowy podmuch na plecach, załóżcie słuchawki i wciśnijcie play. Polecamy wersję 4K, lepszy obraz, lepszy dźwięk” – zachęca Happysad. My natomiast zachęcamy do sprawdzenia merchu formacji. Znajdziecie go na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz