Happysad pokazuje „XXM”. Czwarty klip promujący „Ciało obce”

„Znów rozpuszczam się jak lukier na pączkach” – śpiewa Kuba Kawalec, wokalista Happysad, w kolejnym singlu promującym „Ciało obce”. Bo choć tłusty czwartek za nami, grupa pokazała kolejną wypasioną produkcję zrealizowaną w Nowym Kawkowie. Oto klip do „XXM”.

Happysad opublikował kolejny, czwarty teledysk promujący najnowszy album zespołu. Tym razem to klip do utworu „XXM”. Kolejne w drodze – Happysad obiecał, że w ramach promocji „Ciała obcego” zaprezentuje łącznie 10 klipów. Nie musicie się więc martwić, że grupa lada dzień wystrzela się z teledysków.

Klip do „XXM”, który możecie sprawdzić poniżej, został nakręcony w stuletniej stodole w Nowym Kawkowie, uroczej warmińskiej wsi, gdzie członkowie Happysad zaszyli się w lipcu 2016 r., by w spokoju nagrać materiał na nowy album.

Album, o którym mowa, czyli „Ciało obce”, 10 lutego trafił na sklepowe półki. Grupa tymczasem objeżdża Polskę z nowym materiałem. Szczegóły trasy wraz z poszczególnymi datami sprawdzicie w artykule „Happysad zapowiada koncerty. Sprawdź, czy zagra w twoim mieście!”.

Merch Happysad znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz