Guns N’ Roses udostępnili nigdy nieopublikowany singiel

Guns N’ Roses nie należą do zespołów, które często udostępniają premierowe numery. Grupa przygotowuje się jednak do ponownego wydania „Appetite for Destruction” i z tej okazji zrobiła wyjątek. Na kanał Gunsów trafił nigdy wcześniej oficjalnie nieopublikowany singiel „Shadow Of Your Love”.

Jak już informowaliśmy, Guns N’ Roses w lipcu ponownie wydadzą album, od którego zaczęła się wielka kariera zespołu. Wcale nie oznacza to, że Axl Rose & Co. nie robili nic przed wydaniem „Appetite for Destruction” w 1987 r. Wręcz przeciwnie – zanim uformował się pierwszy skład Guns N’ Roses, poszczególni członkowie grupy mieli już na koncie występy w innych rockowych formacjach.

W jednej z nich, znanej jako Hollywood Rose, Axl Rose i Izzy Stradlin napisali utwór „Shadow Of Yor Love”, w czym pomógł im przyjaciel z młodzieńczych lat – gitarzysta Paul Tobias (w późniejszych latach Tobias był członkiem Guns N’ Roses – red.).

Wierni fani mogą znać nieoficjalne wersje „Shadow Of Your Love”, które znalazły się na imiennym minialbumie „Guns N’ Roses EP” z 1988 r. oraz na fizycznej wersji singla „Live And Let Die” (1991 r.). Utwór nigdy jednak nie został opublikowany w oficjalnej wersji.

Aż do teraz. Przygotowując się do okolicznościowego wznowienia „Appetite for Destruction”, zespół nieoczekiwanie udostępnił singiel. To wersja oficjalna, pochodząca z sesji, nad którą czuwał ceniony producent Mike Clink.

Singiel wraz z klipem możecie sprawdzić poniżej.

Nowe wydanie „Appetite for Destruction” ukaże się 29 lipca. Zremasterowana wersja kultowej płyty będzie głównym daniem zestawu „Locked N’ Loaded”. Oprócz „Appetite” po liftingu wydawnictwo zawierać będzie pochodzącą z 1986 r. epkę „Live?!*@ Like a Suicide”, nagrania demo, a także dwa zupełnie nieznane utwory z wczesnego etapu działalności grupy. Całość zostanie zamknięta w specjalnym pudełku oraz uzupełniona o dodatki w postaci książki, plakatu i innych kolekcjonerskich gadżetów, takich jak kostki do gitary czy bandany z logo Guns N’ Roses.

Przypomnijmy: Guns N’ Roses w czerwcu ponownie odwiedzą Europę. Pierwszy koncert w ramach europejskiej części tegorocznej odsłony trasy Not In This Lifetime Tour odbędzie się 3 czerwca w Berlinie. W sumie Gunsi zagrają w 17 europejskich miastach, w tym w Polsce.

Koncert Guns N’ Roses w naszym kraju zaplanowano na 9 lipca. Wydarzenie odbędzie się na wyremontowanym Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sprzedaż biletów w cenach od 220 zł prowadzi agencja Live Nation.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz