Guns N’ Roses mają swój gramofon. Prawdziwy analog

Guns N’ Roses to jeden z tych zespołów, które dużą wagę przykładają do merchu. Zespół zaprezentował właśnie nowy gadżet dedykowany miłośnikom winyli: gramofon stworzony we współpracy z Pro-Ject Audio.

Brzmienie Guns N’ Roses to kwintesencja oldschoolowego rocka – jest surowe, ciepłe i analogowe. Jak odtworzyć pełnokrwisty sound grupy w czasach streamingu? To proste. Najlepiej kupić płyty Gunsów na czarnym krążku i odpalić gramofon. Zespół postanowił pomóc fanom w wybraniu odpowiedniego sprzętu, który w pełni będzie potrafił wydobyć pełnię ich rockandrollowego brzmienia.

Gramofon firmowany marką Guns N’ Roses, którego imponujący wygląd możecie zobaczyć poniżej, to efekt współpracy rockowej legendy z dobrze znaną audiofilom firmą Pro-Ject Audio. Produkt należy do serii „Artist” i został stworzony na podstawie popularnego modelu Pro-Ject Essential III A. Jak zapewnia producent, komponenty wykorzystane do złożenia gramofonu, zapewniają bezkompromisową jakość dźwięku godną jednego z najgłośniejszych zespołów w historii muzyki.

„Gramofon Guns N’ Roses jest wyrazem naszej miłości do analogowego doświadczania muzyki” – deklaruje producent.

Gramofon ma kosztować 429 funtów, czyli przy obecnym kursie nieco ponad 2000 zł. Dużo? Cóż, słuchanie muzyki z takiego sprzętu musi mieć swoją cenę.

Przypomnijmy: Guns N’ Roses mają za sobą pierwszą od lat trasę koncertową. Trasa Not In This Lifetime Tour wystartowała w 2016 r. W międzyczasie zespół dwukrotnie wystąpił w Polsce: 20 czerwca 2017 r. w Gdańsku i 9 lipca 2018 r. w Chorzowie.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz