Grudzień: koncertowy rozkład jazdy rock/metal – będzie głośno!

Mamy dla was kolejną odsłonę naszego comiesięcznego, koncertowego rozkładu jazdy. Rok 2017 nieubłaganie dobiega końca, a zespoły finiszują z trasami, które wznowią dopiero w 2018. W grudniu jest jednak jeszcze kilka gigów, na które warto się wybrać. Tu sprawdzicie kto, gdzie, kiedy i za ile!

Świąteczne szaleństwo od połowy grudnia sięgnie zenitu, dlatego uprzedzamy: liczcie się z tym, że w drugiej połowie miesiąca trudno będzie ustrzelić coś ciekawego. Wcale jednak nie oznacza to, że w grudniu nic ciekawego nie będzie się działo.

Wręcz przeciwnie – jeszcze w tym roku do Polski przyjadą m.in. Eluveitie, Enter Shikari i hologram Dio (tak,wiemy, jakie jest wasze zdanie na temat tego eventu). To oczywiście wierzchołek góry lodowej, bo i polskie bandy w 2017 r. nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Kilka sztuk do zagrania mają m.in. Acid Drinkers, Closterkeller, Coma i Organek. Mobilizacja panuje także w szeregach kapel zrzeszonych w Underground United, takich jak Thar Ai, Miasto Gniewu czy Maigra. W trasie z kosmicznymi beatami jest Clock Machine. W piątek, 8 grudnia, pierwszy od 3 lat koncert zagra poznańska ekipa Hope, która wesprze kieleckich Ninjas i Traces To Nowhere. Dzień później w VooDoo Club pod naszym patronatem odbędzie się Wild Fest, organizowany przez mocno odjechaną zalogę Wild Pig. Wszystko znajdziecie poniżej.

Przeoczyliśmy koncert twojego ulubionego zespołu? Zdarza się najlepszym. Poinformuj nas o tym, pisząc na [email protected] – na ten sam adres o swoich koncertach możecie nas informować, jeśli sami macie swój band. Chętnie dodamy do rozpiski wasze daty.

Polecamy zostawianie po sobie śladu w komentarzach.

Psst! Jeśli klikniecie na interesujący was koncert, znajdziecie szczegóły (m.in. dokładne miejsce koncertu, godziny i ceny biletów).

fot. MercyMe (CC BY 2.0)

[ai1ec view=”monthly”]

Komentarze

Dodaj komentarz