Greta Van Fleet ogłasza trasę. Będą koncerty w Europie

Poznaliśmy szczegóły trasy promującej nowy album formacji Greta Van Fleet. Nie mamy dobrych wieści dla fanów z Polski. Zespół nie dotrze do naszego kraju z materiałem z płyty „Anthem Of The Peaceful Army”.

To, że Greta Van Fleet wyruszy w trasę, było niemal pewne. W sieci pojawiają się kolejne single promujące „Anthem Of The Peaceful Army”, a sam album ukaże się 19 października.

Na koncertowy szlak muzycy Grety wyruszą w 2019 r. Serię koncertów promujących długo wyczekiwany debiut grupa zacznie w Australii, by następnie przenieść się do Europy. Aby zobaczyć w akcji zespół braci Kiszka, fani z Polski będą jednak musieli się wysilić. Najbliżej naszego kraju rockmani z Michigan wystąpią w Monachium (25 lutego). Kolejne daty powinniśmy poznać przed startem sezonu festiwalowego.

Szczegóły przyszłorocznej trasy Grety sprawdzicie via [link]

Przypomnijmy: „Anthem Of The Paceful Army” promują single „When The Curtain Falls”, „Watching Over”, „Lover, Leaver”, a także czwarty, jeszcze gorący „Anthem”. Album to prawdopodobnie wyczekiwany rockowy debiut ostatnich lat – wszystko przez doskonałe przyjęcie, z jakim spotkały się dwie dotychczasowe epki grupy: „Black Smoke Rising” i „From the Fires”.

Greta Van Fleet istnieje od 2012 r. Skład zespołu tworzą bracia Josh, Jake i Sam Kiszka oraz ich przyjaciel Danny Wagner.

Minialbum „From the Fires” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. rawpic (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz