Green Day zaprosił na scenę małego chłopca. Wspólnie z nim zagrał…

Często atakowany za przesadne politykowanie, na scenie Billie Joe Armstrong potrafi pokazać klasę. Podczas koncertu w Worcester lider Green Day zaprosił na scenę młodego fana, przekazując mu swoją gitarę i pozwalając zagrać jeden numer z kapelą. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Nie był to oczywiście pierwszy tego typu zabieg ze strony frontmana Green Day, ale za każdym razem tego rodzaju show wywołuje dużo pozytywnych emocji. Tak było i tym razem w Worcester, gdzie Billie Joe Armstrong pozwolił wejść na scenę i zagrać z Green Day wyjątkowo młodemu adeptowi punkrockowego rzemiosła.

„Od kiedy grasz na gitarze? Znasz chociaż 3 akordy? W porządku, rusz się tu” – rzucił ze sceny Billie Joe Armstrong do chłopca o imieniu Grant. Gdy ten z pomocą bramkarzy wspiął się na scenę, Armstrong wręczył mu swoją gitarę, instruując go, jak zagrać utwór „Knowledge” formacji Operation Ivy. Chłopiec w mig rozpracował numer, a następnie… dał czadu wspólnie z Green Day!

Tego wieczoru Grant z pewnością długo nie zapomni – i pewnie nie raz wróci do nagrania, które udostępniamy poniżej. Gdybyście chcieli zobaczyć więcej podobnych, bez problemu znajdziecie je na YouTube!

Green Day tymczasem nie zwalnia tempa. Grupa intensywnie promuje na koncertach wydany w 2016 r. album „Revolution Radio”. Zainteresowanym przypominamy – merch zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Instagram/@greenday

Knowledge con un GIOVANE FAN, IERI a WorcesterRegistrato da Shawn Brennan

Opublikowany przez Green Day Rock 'n' Roll – Italy na 18 marca 2017

Komentarze

Dodaj komentarz