Gra o tron: Nocny Król coveruje „Seven Nation Army”

Kalendarzowa wiosna podpowiada wprawdzie co innego, ale zima w pełni – przynajmniej dla fanów „Gry o tron”, którzy doczekali się właśnie pierwszego odcinka ósmego sezonu ulubionej serii. Z tej okazji za gitarę chwycił Nocny Król, biorąc na warsztat utwór The White Stripes.

W przerwach pomiędzy przewodzeniem armii nieumarłych, lataniem na smoku-kościotrupie i terroryzowaniem Westeros Nocny Król gra w kapeli z Białymi Wędrowcami. Na YouTube pojawił się właśnie jego cover „Seven Nation Army” duetu The White Stripes, którym Nocny Król przestrzega siedem królestw przed nieuchronną zagładą.

Cover sprawdzicie poniżej.

Nocny Król, który w przeróbce The White Stripes odgraża się, że nie powstrzyma go ogień ani smocze szkło, to tak naprawdę członek grupy The Merkins, znanej m.in. z przeróbki Backstreet Boys w klimacie slashera, a dokładniej: popularnej serii horrorów z Jasonem Voorheesem w roli głównej.

Przypomnijmy: premiera pierwszego odcinka siódmego sezonu „Gry o tron” miała miejsce 14 kwietnia. Finał serii jest planowany na 19 maja.

W Polsce „Grę o tron” można oglądać na HBO oraz platformie HBO GO.

Licencjonowany merch „Gry o tron” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz