Gra Monopoly Queen z autografem Briana Maya na aukcji WOŚP

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. O kolejnej ciekawej aukcji poinformowała nas firma Winning Moves, która przekazała Fundacji WOŚP wyjątkową wersję popularnej gry Monopoly – z autografem legendarnego gitarzysty Queen Briana Maya!

– Cieszymy się, że mogliśmy na tak wspaniały cel, jakim jest pomoc w ramach WOŚP, przeznaczyć grę, która dzięki złożonemu na niej autografowi Briana Maya jest zarówno fantastyczną gratką dla fanów grupy Queen, jak i dla wszystkich graczy planszówek Monopoly – podkreśla Katarzyna Sikorska, przedstawicielka Winning Moves.

Brian May to gitarzysta i wokalista rockowy, współzałożyciel zespołu Queen, z wykształcenia doktor astronomii. May jest autorem wielu przebojów grupy, m.in.: „We Will Rock You”, „Who Wants to Live Forever”, „Too Much Love Will Kill You” czy superhitu „The Show Must Go On”. W 2011 roku został sklasyfikowany na 26. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów magazynu Rolling Stone.

Brian May aktywnie uczestniczył w powstawaniu gry Monopoly Queen. Grając w tę planszówkę, można zapoznać się z niesamowitą historią kultowej grupy, poczynając od ich pierwszego występu w Imperial College w 1970 r., a kończąc na ostatnim koncercie z Freddiem Mercurym w Knebworth Park w 1986 r. Podróżując po świecie z zespołem, kupuje się lokalizacje koncertów i single, buduje elementy sceny, by stworzyć kompletną estradę, ale też zbiera czynsz – wszak rock and roll to też biznes. Szanse na wygraną można zwiększyć dzięki pomocy kart: A kind of Magic oraz Lap of the Gods, krążąc po planszy jednym z unikatowych, kolekcjonerskich pionków Queen.

Aukcję możecie sprawdzić via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz