Gorgonzolla będzie świętować koncertowe 5-lecie

Piąte koncertowe urodziny zespołu będzie świętować warszawska Gorgonzolla. Zainspirowana dokonaniami m.in. Rammstein, P.O.D. i Sweet Noise grupa tym razem spotka się z fanami 7 kwietnia w klubie Potok w Warszawie.

Swoją koncertową drogę formacja Gorgonzolla rozpoczęła w 2013 r. Od tego momentu Gorgonzolli udało się zagrać koncerty na terenie całej Polski, dzieląc scenę m.in. z zespołami KSU, Closterkeller i Luxtorpeda oraz występując na 22. Przystanku Woodstock.

– 5 lat to wygląda ładnie i zasadniczo jest prawię okrągłe – zauważa zespół. – Chcemy zagrać koncert podczas którego zaprezentujemy nowe utwory, które znajdą się na drugiej płycie. W tym roku wejdziemy już z tym materiałem do studia.

– Nowa wokalistka w postaci Kingii Adamczak dała nam mega kopa do dalszych działań – przyznaje Gorgonzolla. – Wiemy już, że ten materiał nabrał takiego kształtu, jaki chcieliśmy osiągnąć od samego początku.

Przypomnijmy: póki co Gorgonzolla ma na koncie jeden album – debiutancki longplay „Eksploatowani”.

Swoje koncertowe 5-lecie grupa będzie świętować w 7 kwietnia w klubie Potok w Warszawie. Wraz z Gorgonzollą zagrają Faza Error oraz Hate’s Peach.

Jako patron medialny wydarzenia polecamy!

Komentarze

Dodaj komentarz