Godsmack w Polsce z materiałem z „When Legends Rise”

Bardzo dobrą informację dla polskich fanów Godsmack ma Metal Mind Productions. Popularni rockmani z Bostonu przyjadą do Polski. Ich koncert obędzie się 22 listopada w warszawskiej Progresji.

Oficjalny debiut Godsmack miał miejsce w 1998 r. Imienny album, którym grupa rozpoczęła swoją przygodę, sprzedał się w ponad 4 mln kopii. 20 lat później zespół ma się dobrze, wciąż koncertując oraz celebrując wydanie kolejnego, siódmego wydawnictwa.

Z materiałem z jeszcze gorącej płyty „When Legends Rise” 22 listopada Godsmack pojawi się w klubie Progresja w Warszawie. Koncert będzie częścią trasy promującej krążek.

Biletów w cenach 150/170 zł szukajcie na www.shop.metalmind.com.pl

„When Legends Rise” to pierwszy album Godsmack wydany dla wytówrni BMG.

– Nowe utwory są bardziej przystępne, choć są też momenty, które przypadną do gustu starszym fanom Godsmack. Bardziej jednak czuliśmy, że to dobry czas, by wyjść do szerszego grona odbiorców – o nowym albumie opowiada Sully Erna, frontman Godsmack.

– Możemy cały czas robić to samo, ale nie przyniosłoby to niczego nowego – wyjaśnia wokalista. – Widzę to tak, że kiedy weźmie się nasz katalog z ostatnich 20 lat, jest to pewien rozdział naszej kariery, bardziej nostalgiczna, vintage’owa wersja Godsmack, od tego momentu natomiast próbujemy odświeżyć nasze brzmienie, nasz image, nasze koncerty. Po prostu, chcemy pokazać nowy Godsmack. Widzimy bowiem, że od kiedy zaczęliśmy, pojawiło się nowe pokolenie, które dopiero teraz ma szansę nas poznać. Chcemy podejść do tego mądrze i tak, by nie zniechęcić wcześniejszej publiczności – kończy Erna.

Odsłuch „When Legends Rise” udostępniamy poniżej.

Po koszulki i inne produkty związane z Godsmack zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV