Glaca przygotowuje nowy klip. Do współpracy zaprasza fanów

Do współpracy przy tworzeniu nowego klipu zachęca Glaca. Video ma powstać do utworu nagranego wspólnie z raperem Peją. Utwór pochodzi z płyty „Zang”, pierwszego solowego albumu wokalisty Sweet Noise i My Riot, który trafi do sprzedaży 6 kwietnia.

Premiera „Zang” zbliża się wielkimi krokami. Longplay, którym Glaca wróci po kilkuletniej przerwie, będzie początkiem nowej drogi artysty, ale i podsumowaniem dotychczasowych dokonań Glacy. Wśród tych miejsce szczególne zajmuje współpraca z Peją – i właśnie dlatego współzałożyciel SLU pojawi się na solowym albumie lidera Sweet Noise i My Roise.

Do wspólnego utworu Glacy i Peji pt. „Życie i samotność” powstanie teledysk, w którego realizacji Glacy pomogą fani. Wokalista zaprasza do współpracy wszystkich chętnych.

„Teledysk chcemy zrealizować w oparciu o filmy nadesłane przez naszych fanów.„Każdy, kto czuje, że wokół niego są obrazy godne zarejestrowania, może nadesłać swój materiał. Szukamy ciekawych i emocjonalnych zdjęć video” – wyjaśnia Glaca.

Sam utwór ma być odpowiedzią na problem samobójstw wśród młodych ludzi, reakcją na ich tragedie, a przede wszystkim – słowem otuchy.

„Nasz wspólny utwór to z jednej strony terapia, a z drugiej wyraz szacunku dla wszystkich, którzy muszą żyć każdego dnia z tak okrutnym ciężarem” – wymowę utworu komentuje Glaca.

Szczegółowe informacje związane z technicznymi aspektami fanowskich filmów znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: do tej pory Glaca opublikował dwa utwory promujące „Zang”: „Oni przyszli” z udziałem Justina Chancellora z formacji Tool oraz „Człowiek” z gościnnym występem Kory Jackowskiej.

Nasz videorepertaż z planu teledysku do utworu „Człowiek” udostępniamy poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz