Glaca pokazał pierwszy singiel. „Oni przyszli”

Pierwszy singiel promujący come back Glacy trafił do sieci. W świeżo opublikowanym singlu „Oni przyszli” głos Sweet Noise i My Riot sięga po mocne brzmienie i łączy je z… baletem. Gościnnie: Justin Chancellor z grupy Tool.

Solowy album Glacy czeka na premierę od kilku lat. Niektórzy nie wierzyli, że kiedykolwiek dojdzie do jego premiery, ale ta w końcu została oficjalnie potwierdzona. Krążek trafi do sprzedaży na początku kwietnia. Na oficjalnym kanale Glacy właśnie pojawił się pierwszy singiel z zapowiadanego wydawnictwa.

Pierwszy, długo wyczekiwany singiel promujący wydawnictwo właśnie się ukazał.

– To jest utwór, który rozpoczął proces pisania albumu – singiel „Oni przyszli” komentuje dla nas Glaca. – Uwielbiam i kocham ten album, ale ten numer dla mnie jest absolutnie ponadczasowy – przyznaje wokalista.

– Zająłem się treningiem, zająłem się odbudowywaniem swojego życia, zająłem się szukaniem sensu i siły w sobie, aby określić, co tak naprawdę chcę robić – wyjaśnia nam Glaca, opowiadając o ostatnich trzech latach swojego życia. Jak dodaje, utwór „Oni przyszli” odzwierciedla ten okres.

– Pamiętam, że jeździłem po mieście i jak mantrę powtarzałem refren: „Początek końca, nowa era; zburzyć porządek rzeczy, zacząć od zera”. Żyłem w tym loopie przez jakiś czas – wspomina wokalista.

Dziś oficjalnie Glaca otwiera nowy etap. Prezentując gotowy już singiel „Oni przyszli”, głos Sweet Noise i My Riot rusza z promocją krążka, który w całości ukaże się 6 kwietnia.

Utwór „Oni przyszli” wraz z teledyskiem udostępniamy poniżej. Gościnnie pojawiają się w nim Justin Chancellor, basista formacji Tool, oraz Monika Emat. Tancerka, którą możecie podziwiać w klipie, jest Ines Furuhashi, baletnica Baletu Opery Wrocławskiej. Zdjęcia zostały nakręcone w Hali Stulecia oraz na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Więcej o singlu, solowym albumie Glacy, szansach na powrót Sweet Noise i My Riot, a także o tym, co ze strony Glacy czeka nas w przyszłości, dowiecie się z wywiadu, który jutro będzie można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Zapowiedź wywiadu do sprawdzenia via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz