Gitarzysta Testament wkurzony na Kanye Westa. Przez koszulkę

Nie jest tajemnicą, że prawdziwi metalowcy nie lubią pozerstwa. Nie inaczej jest z Alexem Skolnickiem, gitarzystą grupy Testament, który wziął na celownik Kanye Westa. Wszystko przez to, że nieświadomy niczego raper włożył na siebie koszulkę z logo jego zespołu…

Co tak bardziej rozsierdziło Alexa Skolnicka? Cóż, wydawałoby się, że to błahostka, ale poszło o koszulkę z logo zespołu, w której – świadomie lub nie do końca – pokazał się Kanye West. Muzyk zespołu Testament nie sądzi bowiem, by Kanye należał do grona jego fanów.

Dla Skolnicka sytuacja jest jasna: albo jesteś fanem Testament i nosisz koszulkę, albo nie jesteś i nie nosisz.

– Tak w ogóle to lubię hip-hop, mimo że nie jestem fanem Kanye Westa – mówi muzyk. – Wiem, że jest ceniony przez niektórych ludzi w branży, których ja też cenię. Normalnie schlebiałoby mi to, doceniłbym ukłon jednego artysty w stronę drugiego. Ci, którzy znają mnie spoza Testament, wiedzą, że jestem bardzo otwarty muzycznie, że jestem otwarty na współprace z artystami reprezentującymi różne gatunki.

– Jeśli Kanye rzeczywiście zna i lubi Testament, i nie nosi naszej koszulki tylko przez ten dziwny trend w kręgach ludzi mody i Hollywood, by pokazywać się w koszulkach oldschoolowych, metalowych zespołów, to świetnie, jeszcze więcej szacunku dla niego. Ja jednak szczerze wątpię, by tak było w jego przypadku, choć oczywiście bardzo chciałbym być w błędzie – dodaje Skolnick.

Czy Kanye West zna i lubi Testament, nie wiemy. Nigdy szczególnie się z tym nie obnosił, ale kto wie – być może teraz wszystko się zmieni.

My tymczasem uczulamy: koszulki z logo Testament zakładacie na własną odpowiedzialność. Jeżeli chcecie zaryzykować – sporo znajdziecie ich w RockMetalShop [link]

fot. Małgorzata Miłaszewska (CC BY-SA 2.5)

Komentarze

Dodaj komentarz