Ghost udostępnia nowy utwór. „Kiss The Go-Goat”

Ghost otwiera kolejny rozdział, udostępniając nowy singiel „Kiss The Go-Goat”, a przy okazji prezentując kolejny mocno psychodeliczny klip. Utwór „Kiss The Go-Goat” ma trafić na limitowane wydawnictwo Szwedów.

„Pragniemy poinformować, że Papa Nihil jest ostatnio szczególnie nostalgiczny” – informuje Ghost, udostępniając bonusowy utwór „Kiss The Go-Goat”.

Trochę w estetyce shock rocka, a trochę w klimacie vintage – w teledysku do „Kiss The Go-Goat” Ghost bawi się formą, a przy okazji zapowiada wydawnictwo „7 Inches of Satanic Panic”. Na siedmiocalowym winylu znajdą się dwa utwory: świeżo opublikowany „Kiss The Go-Goat” i „Mary On The Cross”.

Kiedy dokładnie ukaże się „7 Inches of Satanic Panic”? Tego póki co nie wiemy.

Przyszły rok najprawdopodobniej nie przyniesie pełnoprawnego albumu Szwedów. Jak oznajmił niedawno Tobias Forge, plan to wydanie płyty w 2021 r.

– Zamierzam wejść do studia na początku 2020 r. – zdradził niedawno Forge. – Po drodze mamy jeszcze kolejną trasę w USA, a później wracamy do Europy. Zejdzie nam gdzieś do Świąt.

– Ludzie muszą zrozumieć, że spędzam ok. 5-6 miesięcy w studiu. Przede wszystkim po to, żeby być w kreatywnym otoczeniu – zaznaczył muzyk. – Również staram się pracować w „normalnych” godzinach, bo przecież też mam rodzinę. Nagranie tej płyty zajmie mi 6 miesięcy, czyli gdzieś do czerwca. Już postanowiliśmy, że damy sobie trochę czasu, żeby kurz opadł, a później, mam nadzieję, że gdzieś pod koniec lata, dokończymy robotę.

Póki co Ghost skupia się na koncertach. Zespół wróci do Polski 30 listopada na koncert w katowickim Spodku. Oba Wydarzenia organizuje agencja Live Nation.

Merch zespołu, w tym bestsellerowe wzory koszulek Papa Emeritus, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV