Ghost ogłasza daty europejskich koncertów

Ghost ogłasza daty europejskich koncertów. Niestety, nie mamy dobrych informacji dla polskich fanów zespołu. Póki co w rozkładzie jazdy szwedzkiej formacji nie znajdziemy naszego kraju.

Tak przygotowane ogłoszenia koncertowe to rzadkość. Aby poinformować fanów o szczegółach długo wyczekiwanej europejskiej trasy, Ghost nagrał kolejny film z Papa Emeritusem w roli głównej. Sama produkcja ma iście hollywoodzki rozmach, choć niestety – bez happy endu dla polskich fanów.

Ci, którzy liczyli na to, że Ghost odwiedzi nasz kraj z nowym materiałem, mogą poczuć się rozczarowani. Grupa dowodzona przez Tobiasa Forge’a odwiedzi łącznie 6 europejskich państw, omijając Polskę. By zobaczyć koncert Ghosta, zdeterminowani fani będą musieli wybrać się do Niemiec. U naszych zachodnich sąsiadów Ghost wystąpi czterokrotnie: 14 lutego w Stuttgarcie, 15 lutego w Bochum, 17 lutego w Hanowerze i 18 lutego w Hamburgu.

Czy do koncertowych planów Ghosta dołączone zostaną jeszcze jakieś daty, czas pokaże. Póki co Szwedzi mają przed sobą długą serię występów w USA i Kanadzie, na których będą promować materiał z „Prequelle”.

Przypomnijmy: premiera „Prequelle” miała miejsce 1 czerwca 2018 r. Album to jak dotąd najbardziej przebojowe wydawnictwo Ghosta, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży. Krążek dotarł do 3. miejsca zestawienia Billboard 200. W kilka dni po premierze grupa sprzedała przeszło 60 tys. fizycznych egzemplarzy płyty.

W Polsce po raz ostatni Ghost wystąpił w 2017 r.

Merch zespołu, w tym bestsellerowe wzory koszulek Papa Emeritus, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz