Frank Carter & Rattlesnakes kolejną gwiazdą Pol’and’Rock Festivalu

Znamy kolejną gwiazdę Pol’and’Rock Festivalu (eks-Przystanku Woodstock). 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą wystąpią Frank Carter & Rattlesnakes, angielska formacja z silnym, punkrockowym zacięciem.

Podczas gdy fani mocnych brzmień liczą na oficjalne potwierdzenie wymarzonego koncertu Judas Priest na Pol’and’Rock Festivalu, organizatorzy wydarzenia ogłaszają kolejny skład, który zagra na byłym już Przystanku Woodstock – i bynajmniej nie są to Judasi.

4 sierpnia na dużej scenie Pol’and’Rock Festivalu wystąpią Frank Carter & Rattlesnakes. Były lider i wokalista hardcore’owej kapeli Gallows, obecnie grający z Rattlesnakes, przyjedzie do Kostrzyna nad Odrą z materiałem z płyty „Modern Ruin” wydanej w 2017 r.

Więcej o woodstockowym koncercie Franka Cartera & Rattlesnakes przeczytacie via [link]

Oprócz Anglików na tegorocznym Pol’and’Rock Festivalu zagrają m.in. Arch Enemy, Gojira i Alestorm. Wkrótce poznamy kolejnych gości imprezy. Czy wśród nich znajdą się Judasi?

– Jeżeli ta informacja zostanie potwierdzona, znajdzie się na stronie festiwalu. Jeśli jej tam nie ma, nic nam na ten temat nie wiadomo – powiedział nam rzecznik prasowy Fundacji WOŚP, komentując doniesienia o koncercie Judas Priest na Pol’and’Rock Festivalu.

Przypomnijmy: Pol’and’Rock odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Komentarze

Dodaj komentarz