Film z debiutancką rolą Jamesa Hetfielda trafi na Netflix

Ucieszą się fani Metalliki, którzy chcieliby zobaczyć filmowy debiut Jamesa Hetfielda. Film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” z udziałem frontmana Metalliki będzie można obejrzeć na platformie Netflix.

Jego nazwisko do dziś budzi przerażenie. Ted Bundy to jeden z najbardziej brutalnych morderców w historii, mający na koncie dziesiątki ofiar (oficjalnie przyznał się do ponad trzydziestu), głównie młodych kobiet, które mordował przy wykorzystaniu tępych narzędzi. Jego krwawą passę przerwało aresztowanie i śmierć na krześle elektrycznym wiele lat po dokonaniu najbardziej makabrycznych zbrodni – na początku 1989 r.

Mroczna historia Teda Bundy’ego została przeniesiona na kinowy ekran wraz z filmem „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”. W filmie swój aktorski debiut zaliczył James Hetfield. Wokalista wcielił się w rolę pochodzącego z Utah funkcjonariusza drogówki zajmującego się patrolowaniem autostrad, który jako pierwszy policjant dokonał aresztowania Bundy’ego.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że film będzie miał polską premierę. Na kinowych afiszach „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” ma pojawić się 10 maja. Również w maju film trafi na platformę Netflix. To dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby zobaczyć Hetfielda w akcji, niekoniecznie ruszając z domu.

Polski trailer filmu udostępniamy poniżej.

W „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” obok frontmana Metalliki zobaczymy m.in. Zaca Efrona i Johna Malkovicha. Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, artysta dobrze znany wiernym fanom „czterech jeźdźców”. To on stworzył „Some Kind of Monster”, dokument o Metallice z 2004 r., obrazujący prace nad „St. Anger”.

Przypomnijmy: najbliższy koncert Metalliki w Polsce odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w ramach trasy WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi będą Ghost i Bokassa.

Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz