Eliminacje do Pol’and’Rock Festival: Pierwszy koncert w sobotę

Pol’and’Rock Festival wciąż nie jest jeszcze do końca obsadzony. Kto z niezależnych polskich wykonawców zasili line-up „najpiękniejszego festiwalu świata, dowiemy się dzięki Eliminacjom do Pol’and’Rock Festivalu. Pierwszy półfinał konkursu w najbliższą sobotę we Wrocławiu!

Pol’and”Rock Festival (eks-Przystanek Woodstock) to przede wszystkim festiwal, ale też klimat i ludzie, przed którymi pokazać chciałaby się każda kapela, niezależnie od gatunku czy stażu. O tym, że jest to możliwe, przekonało się wielu wykonawców. Warunek jest jeden: trzeba dać się poznać organizatorom imprezy i przekonać ich do swojej twórczości – np. poprzez Eliminacje do Pol’and’Rock Festivalu.

Za nami pierwszy etap konkursu, polegający na skrupulatnym sprawdzaniu przez jurorów Eliminacji każdej nadesłanej płyty. Teraz czas na koncerty półfinałowe, które przybliżą zespoły biorące udział w walce o Pol’and’Rock Festival do występów na scenach festiwalu.

W najbliższą sobotę, 21 kwietnia, we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 o możliwość zagrania na Pol’and’Rock Festivalu powalczą zespoły: Czaqu, Dream Atlas, Dreamheart, Hope, Horrorscope, Maja & Dandysi, Manchiz, Metka, Neshorn i St. James Hotel. Gościem specjalnym będzie formacja Chorzy, natomiast gwiazdą – Nocny Kochanek.

Szczegółową rozpiskę godzinowa znajdziecie via [link] Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.woodstockfestival.pl/eliminacje

My przypominamy naszą relację z ubiegłorocznego finału Eliminacji, który w formie trzydniowego minifestiwalu odbywał się w dniach 8-10 czerwca 2017 r.

fot. K. Sobieralski

Komentarze

Dodaj komentarz