Eliminacje do Pol’and’Rock: Drugi półfinał w sobotę

Przed nami kolejny półfinał Eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu. W sobotę, 19 maja, w Poznaniu poznamy kolejne zespoły, które staną przed szansą wystąpienia na „najpiękniejszym festiwalu świata”.

Pol’and”Rock Festival (eks-Przystanek Woodstock) to przede wszystkim festiwal, ale też klimat i ludzie, przed którymi pokazać chciałaby się każda kapela, niezależnie od gatunku czy stażu. O tym, że jest to możliwe, przekonało się wielu wykonawców. Warunek jest jeden: trzeba dać się poznać organizatorom imprezy i przekonać ich do swojej twórczości – np. poprzez Eliminacje do Pol’and’Rock Festivalu.

Za nami pierwszy etap konkursu, polegający na skrupulatnym sprawdzaniu przez jurorów Eliminacji każdej nadesłanej płyty, a także pierwszy półfinał, który 21 kwietnia odbył się we Wrocławiu (poniżej udostępniamy naszą videorelację z wydarzenia).

Czas na kolejny półfinał.

W najbliższą sobotę, 19 maja, w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu o możliwość zagrania na Pol’and’Rock Festivalu powalczą zespoły: The Djangos, Dollz, Leski, Łydka Grubasa, NeuObershlesien, OHO!KOKO, Opus Magnum, Tune i Two Timer. Gościem specjalnym będzie formacja Offensywa, natomiast gwiazdą – Decapitated.

Szczegółową rozpiskę godzinowa znajdziecie via [link] Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.woodstockfestival.pl/eliminacje

Komentarze

Dodaj komentarz