Dzikie koncerty, imprezy i szaleństwa w nowym klipie Kvelertak

Wywołujący ścisk w gardle, punkowo-metalowy (czy jak kto woli: metalowo-punkowy) zespół Kvelertak będzie towarzyszył Metallice podczas jej polskiego koncertu. W jakiej formie jest grupa? Sprawdzicie to na „Bronsegud”, jeszcze gorącym klipie Norwegów!

Wydany w maju 2016 r. album „Nattesferd” Kvelertak doczekał się kolejnego teledysku. To już trzeci – po utworach „1985” i tytułowym „ Nattesferd” – klip promujący najnowsze wydawnictwo Norwegów.

Wyreżyserowane przez Stiana Andersena video dokumentuje życie członków Kvelertak podczas międzynarodowej trasy, jaką grupa zaliczyła w ramach promocji „Nattesferd”. Dzikie koncerty, imprezy i szaleństwa godne największych gwiazd rocka – wszystko to zobaczycie w najnowszej produkcji norweskiej formacji. Teledysk udostępniamy ponizej.

Jednocześnie przypominamy: Kvelertak w 2018 r. pojawi się w Polsce w ramach supportu przed Metalliką. O szczegółach wydarzenia pisaliśmy w artykule: „Metallica wystąpi w Polsce. Będzie promować materiał z «Hardwired»”.

Kvelertak istnieje od 2007 r. Zespół trzykrotnie otrzymał nagrodę norweskiego przemysłu fonograficznego Spellemannprisen. W Polsce po raz ostatni pojawił się wiosną 2016 r. Merch Kvelertak dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz