Down Against The Kings debiutują. Posłuchaj singla „Selfish Game”

Świeży materiał prosto z Krakowa prezentuje grupa Down Against The Kings. Mocnym, metalcore’owym singlem grupa wchodzi do gry. „Stan, który go zbudował, nie należał do najbardziej pożądanych” – przyznaje Paul, perkusista zespołu.

Graja od 2014 r., choć na dobre ich skład ukształtował się 2 lata później. Wspólna praca młodej, zdeterminowanej ekipy Down Against The Kings w styczniu 2017 r. zaowocowała pierwszym utworem, którym krakowianie chcą zaznaczyć swoją obecność na scenie.

– „Selfish Game” jest naszym debiutanckim singlem – mówi nam Paul, perkusista Down Against The Kings. – Stan, który go zbudował, nie należał do najbardziej pożądanych. Tekst w dość osobisty sposób opowiada o tym , co dzieje się w głowie człowieka, gdy zaczyna pojawiać się pytanie: „walczyć czy odpuścić?”.

– Mamy nadzieję, że utwór trafi w odpowiednie miejsca na mapie ludzkich uczuć, bo chcieliśmy, by muzyka pomagała słowom i podkreślała ich sens – dodaje Paul.

Jeszcze gorący singiel „Selfish Game” wraz z klipem możecie sprawdzić poniżej. Utwór jest dostępny również w wiodących serwisach streamingowych.

Jeśli wam się podoba, zespół znajdziecie na Facebooku via [link]

Down Against The Kings tworzą: Piotr Wawrzak (wokal), Alan Zuber (wokal/gitara), Sebastian Pater (gitara), Criss Wieckowski (bas) i Paul Nosu (perkusja).

Komentarze

Dodaj komentarz