Doda coveruje Guns N’ Roses. Oto jej wersja „Sweet Child O’ Mine”

Wygląda na to, że Doda poważnie podchodzi do roli supportu Guns N’ Roses. Wokalistka zaprezentowała własną wersję superprzeboju „Sweet Child O’ Mine”. Jedziecie na Gunsów? Spodziewajcie się, że ten sam cover grupa Virgin zagra dla was 20 czerwca w Gdańsku.

W 2015 r. Slash zaskoczył wszystkich, zapraszając Dodę na scenę podczas koncertu w Atlas Arenie. W jeszcze większe osłupienie wprawił fanów, kiedy wspólnie z wokalistką Virgin wykonał „Sweet Child O’ Mine”. Niewykluczone, że świadkami podobnej kolaboracji będziemy na polskim koncercie Guns N’ Roses, który 20 czerwca odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk.

Od niespełna 2 miesięcy wiadomo, że formacja Virgin rozgrzeje publiczność przed planowanym koncertem hardrockowej legendy. Doda już teraz jednak podgrzewa atmosferę. Na youtube’owym kanale TheDodaTV pojawił się cover utworu „Sweet Child O’ Mine” pochodzący z DVD „Riotka Tour”.

Czas pokaże, czy podobny cover wokalistka zaśpiewa przed (lub z) Gunsami. Jest to na pewno bardzo prawdopodobne – na fanpege’u Virgin dowiadujemy się bowiem, że nagranie to „przedsmak tego, co będzie się działo na koncercie Virgin 20 czerwca przed koncertem Guns N’ Roses”.

Video udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: od zeszłego weekendu Guns N’ Roses są już w Europie. W sobotę wystąpili w Dublinie, gdzie na terenie Slane Castle ich seta słuchało 80 tys. fanów. Trasa „Not In This Lifetime Tour”, w której są obecnie, łącznie obejmie ponad 50 koncertów. To pierwsze międzynarodowe tournée Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Sprzedaż biletów na polski koncert Gunsów prowadzi agencja Live Nation.

Merch Guns N’ Roses dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz