Dawid Podsiadło przerabia T.Love. „Winszuję, jak mówią 35-latkowie”

Choć od ponad roku przebywa na urlopie, Dawid Podsiadło wie, co to aktywny wypoczynek. Wokalista przygotował niemałą niespodziankę dla swoich fanów (a przede wszystkim dla fanów T.Love) i jako kolejny artysta wziął udział w akcji T.Cover!

Swoje wersje numerów T.Love nawinęli/zaśpiewali Miuosh, Mes i Organek. Teraz przyszedł czas na Dawida Podsiadło, który w ramach akcji T.Cover przygotował cover nieśmiertelnego utworu „Bóg”.

„Zespół T.Love obchodzi 35. urodziny. Winszuję, jak mówią 35-latkowie” – pisze na swoim facebookowym fanpage’u Dawid Podsiadło.

Niezorientowanym przypominamy: akcja T.Cover ma na celu pokazanie, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. My nie mamy co do tego wątpliwości, ale tu chodzi też o coś więcej. W założeniu ma ona bowiem przynieść nowe, odświeżone wersje utworów grupy obchodzącej w tym roku swoje 35-lecie – i właśnie przyniosła kolejną.

„Oddaję w wasze uszy naszą wersję utworu «Bóg», którą wewnętrznie nazwaliśmy «T.Love Iceland», bo obrazki, które zobaczycie, powstały w czasie mojej niedawnej podróży na tę piękną wyspę lodu” – wyjaśnia Dawid Podsiało.

W akcji T.Cover w sumie ma wziąć udział 12 wykonawców (po jednym na każdy miesiąc jubileuszowego roku zespołu). Każde jubileuszowe wykonanie będzie miało własny klip. Kogo zobaczymy w najbliższej odsłonie akcji, jak na razie nie wiadomo. T.Love zapowiedział, że będą w niej brali artyści reprezentujący różne muzyczne trendy.

Utwór „Bóg” w interpretacji Dawida Podsiadło udostępniamy poniżej.

Merch T.Love znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

T.Love – Bóg ( Dawid Podsiadło T Cover )

Obiecałem i dotrzymuję.Zespół T.Love obchodzi 35-te urodziny. Winszuję, jak mówią trzydziestopięciolatkowie!Jednym ze sposobów celebracji tej pięknej rocznicy jest akcja T Cover, w której zaproszeni przez Zespół goście nagrywają swoje wersje ich utworów. Czuję się bardzo sympatycznie, że i ja zostałem zaproszony do tego wyjątkowego grona i mogłem nagrać coś od siebie.Oddaje w Wasze uszy naszą wersję utworu "Bóg" którą wewnętrznie nazwaliśmy "T.Loves Iceand", bo obrazki które zobaczycie powstały w czasie mojej niedawnej podróży na tę piękną wyspę lodu.Muzykę zrobiliśmy w składzie Dawid ( ja ) i Olek , klawisz nagrał Kuba a zmiksował Rafał.Wideo nagrał i zmontował skład: ja ( Dawid ) i Kamil, a ostatni szlif nadał Hubert.Dzięki Wam bardzo wszystkim,No i zdrówka życzę!

Opublikowany przez Dawid Podsiadło Piątek, 30 czerwca 2017

Komentarze

Dodaj komentarz