Dave Grohl zaprosił córkę na scenę. Ośmiolatka zagrała z Foo Fighters

Miniony weekend na długo zapamięta ośmioletnia córka Dave’a Grohla. Na koncercie Foo Fighters w Islandii młoda Harper Grohl zagrała cover „We Will Rock You” z repertuaru grupy Quenn dla kilkudziesięciu tys. osób – oczywiście wespół z tatą i członkami jego zespołu.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci gwiazd rocka mają na wyciągnięcie ręki doznania, o jakich inne małolaty mogą co najwyżej pomarzyć. Nie inaczej jest z Harper Grohl, która podczas odbywającego się w zeszły weekend koncertu Foo Fighters w Islandii zagrała na bębnach dla publiczności miejscowego festiwalu Secret Solstice Festival.

Przedstawiając swoją córkę, Dave Grohl powiedział do tłumu: – Dwa tygodnie temu moja córka powiedziała: „Tato, chciałabym grać na perkusji”. Powiedziałem: „Okej. Chcesz, żebym cię uczył?”. Ona odpowiedziała: „Tak”. Ja na to: „Czy chciałabyś zagrać dla 20 tys. ludzi w Islandii?” Ona odparła: „Tak”.

Ośmioletnia Harper podsiadła za bębnami Taylora Hawkinsa, etatowego bębniarza Foo Fighters. Następnie zagrała nieśmiertelną partię perkusji „We Will rock You” Queen. Cover podłapała publiczność, która zaśpiewała utwór wspólnie z Foo Fighters. Po wszystkim Taylor Hawkins wrócił na swoje miejsce i rzucił do publicznośći: „Moje dni są policzone”.

Cóż, niczego nie można wykluczyć, choć wydaje się, że młoda Harper potrzebuje jeszcze trochę czasu. Czy cenne doświadczenie zdobędzie również podczas polskiego koncertu Foo Fighters? To się okaże. Zespół zagra w Polsce 29 czerwca na Openerze.

Korzystając z okazji, przypominamy również o jeszcze gorącym teledysku grupy. Klip do utworu „Run” udostępniamy poniżej – pod nagraniem z występu Harper Grohl.

Po koszulki, płyty i inne akcesoria związane z Foo Fighters zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz