Dave Grohl wyprodukuje program TV wspólnie z… mamą

To może być hit. Dave Grohl wpadł na nietypowy pomysł stworzenia programu wspólnie ze swoją mamą. Dave i Virginia Hanlon Grohl zamierzają zrealizować telewizyjne show o mamach gwiazd rocka.

Program ma być rozszerzeniem formuły książki „From The Cradle To Stage” (z ang. „Z kołyski na scenę”) wydanej przez Virginię Hanlon Grohl w 2017 r.. Książka opowiada o mamach, które wychowały rockowe supergwiazdy. Jej bohaterkami są m.in. mamy Amy Winehouse i Michaela Stipe’a.

Czyje mamy mogłyby pojawić się w programie Dave’a i Virginii Hanlon Grohl? Na celowniku lidera Foo Fighters są między innymi historie Pharrella Williamsa i Toma Morello.

– Jestem podekscytowana, mogąc przedstawić szerokiej publiczności silne, kochające kobiety, które wspierały marzenia swoich muzykalnych dzieci – cieszy się Virginia Hanlon Grohl.

– Cieszę się, że mogę dołączyć do kolejnego etapu projektu mojej mamy, poznając historie innych muzyków, którzy mieli to samo szczęście, co ja, i byli wychowywani przez tak wspaniałe kobiety – dodaje Grohl i podkreśla: – Jestem to winien mojej mamie.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Foo Fighters pozostaje ubiegłoroczny longplay „Concrete and Gold”. Po raz ostatni w Polsce grupa wystąpiła na ubiegłorocznym festiwalu Open’er.

Merch Foo Fighters znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz