Cradle Of Filth i Moonspell na 3 koncertach w Polsce

Fani mocnych, wyrafinowanych brzmień czekali na taką informację. Na koncertowy hat-trick na początku 2018 r. przyjadą do Polski Cradle Of Filth i Moonspell. Przy wspólnych koncertach obu zespołów pod sceną szaleć będą mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Gdańska.

Pretekst, by wpaść do Polski, mają oba składy. Zarówno Cradle Of Filth, jak i Moonspell, który zmiażdżył nas swoim koncertem na tegorocznej Metalmanii, na jesieni wydadzą nowe płyty.

Najpierw premierę będzie świętować obóz Cradle Of Filth, którego „Cryptoriana – The Seductiveness of Decay” trafi do sprzedaży 22 września. Portugalska ekipa Moonspell swój album wypuści nieco później – 3 listopada (więcej o krążku pisaliśmy w artykule „Nowy album Moonspell w drodze. «Muzyczny dokument historyczny»”).

Gdzie zagrają Cradle Of Filth i Moonspell?

„Zapraszamy: 23 stycznia do krakowskiego Kwadratu, 24 stycznia do warszawskiej Progresji oraz dzień później 25 stycznia do gdańskiego klubu B90. Bilety na koncerty już teraz dostępne są w sprzedaży na: www.knockoutprod.net/sklep (Kraków i Warszawa) oraz https://tickets.soundrive.pl (Gdańsk)” – informuje Knock Out Productions, organizator koncertów.

Koszulki i inne produkty związane z Moonspell i Cradle Of Filth znajdziecie na RockMetalShop.pl

Merch Cradle Of Filth [link]
Merch Moonspel [link]

fot. Andreas Lawem (CC BY-SA 3.0)

Komentarze

Dodaj komentarz