Corruption patrzy w gwiazdy i wypuszcza klip. „Asterism Ursa Major”

Nowy singiel z jeszcze gorącego longplaya „Spleen” publikuje ekipa Corruption. „Asterism Ursa Major”, czyli po prostu Wielka Niedźwiedzica, odsłania łagodniejsze oblicze grupy. To jak – gotowi na kosmiczny trip w rockowo-metalowym klimacie?

Jak wspólnie ustaliliśmy z Aniołem, Sooloo Jr. i Chuckiem na wywiadzie w barze Whiskey In The Jar w Poznaniu, który możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube, „Spleen” to najdojrzalszy materiał nagrany w ponad 20-letniej karierze Corruption. „Asterism Ursa Maior” to prawdopodobnie najspokojniejszy i najbardziej tajemniczy utwór, jaki trafił na „Spleen”.

Nie wiemy, na ile członkowie Corruption są fanami obserwowania gwiazd. Wiemy za to jedno – nie musicie być astronomami, żeby docenić ten klip. Teledysk „Asterism Ursa Major” udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: premiera płyty „Spleen” miała miejsce 5 października. Album stanowi 8 longplay w dorobku grupy.

– To wyszło naturalnie. Przede wszystkim zmienił się skład – tłumaczył nam Anioł, kiedy podczas wywiadu próbowaliśmy ustalić, skąd spleen wziął się w szeregach Corruption. – To naturalna kolej rzeczy. Po tych wszystkich heheszkach przyszedł czas na refleksje.

– W tym roku dopadło mnie bardzo dużo smutnych rzeczy, bardzo dużo rzeczy, które zmuszają do refleksji. Kolegów z zespołu podobnie – dodawał Piotr „Sooloo Jr.” Solnica, nowy gitarzysta Corruption.

Korzystając z okazji, przypominamy o przyszłorocznych koncertach załogi Corruption. Na wiosnę 2018 r. grupa ma już zaklepane 10 dat. Gdzie i kiedy będzie można posłuchać Corruption, sprawdzicie w artykule „Corruption nie zwalnia tempa. Znamy daty przyszłorocznej trasy”.

Komentarze

Dodaj komentarz